Partneri

 

COMMON S.R.0.

image001

Uzņēmums „MERGO SERVISS” ir Polijas uzņēmuma COMMON S.R.0. kas nodarbojas ar augstas klases aprīkojuma ražošanu gāzes uzskaitei tehniskiem un komerciālajiem nolūkiem, oficiālais pārstāvis.

 

 

 

 

ELGAS S.R.0.

image001

 

Uzņēmums „MERGO SERVISS” ir Čehijas uzņēmuma ELGAS S.R.0., kas ražo datu mērīšanai, apstrādei un datu nodošanai gāzes nozarē paredzētas elektriskas iekārtas, kas paredzētas datu mērīšanai, apstrādei un nodošanai gāzes nozarē, oficiālais pārstāvis Latvijā.

 

 

CIB UNIGAS

image001

Uzņēmums „MERGO SERVISS” Latvijā ir vienīgais pārstāvis vienai no Itālijas lielākajām kompānijām «CIB UNIGAS», kuras specializācija ir degļu ražošana uz gāzveida vai šķidrās degvielas pamata.

 

 

UNICAL

image001

Uzņēmums „MERGO SERVISS” pārstāv vienu no Itālijas lielākajiem uzņēmumiem, kas ražo sadzīves un rūpnieciskos ūdens sildāmos, tvaika un eļļas sildāmos katlus «UNICAL A.G.».

 

 

BUDERUS

image001

„MERGO SERVISS” uzņēmums ir viens no vācu uzņēmuma BOSCH TERMОTECHNIC partneriem. Šis uzņēmums specializējas katlu aprīkojuma, saules apkures sistēmu un siltuma sūkņu ražošanā zem «BUDERUS» un «JUNKERS» preču zīmēm.

 

VIESSMANN

image001

Uzņēmums “Mergo Serviss” ir viens no Vācijas kompānijas VIESSMANN dīleriem Latvijā, kas specializējas sadzīves un rūpniecisko ūdens sildāmo un tvaika katlu, kā arī saules apkures sistēmas un siltuma sūkņu ražošanā.